Jak w praktyce sprowadzić samochody ze stanów?

2020-07-21

Operacja importowania samochodów z terenu Stanów Zjednoczonych do Polski może wiele osób przerazić. Wielu pasjonatów przypuszcza, że cała operacja będzie się rozciągać w nieskończoność. W praktyce jednak samochody ze stanów https://bestclassiccar.eu mogą trafić do nas nawet w przeciągu kilku tygodni. Wszystko zależy od tego na jaką firmę pośredniczącą trafimy.


Pośrednicy z samochodami ze stanów


Są takie firmy pośredniczące, które już na swojej stronie internetowej będą nam proponowały konkretne modele i ceny. Najlepiej wybierać takich pośredników, którzy sprowadzaniem samochodów ze stanów zajmują się przynajmniej od kilku lub kilkunastu lat. Takie osoby muszą się orientować w przepisach amerykańskich, a także specyfice rynku motoryzacyjnego.


Samochód ze stanów wcześniej sprawdź


Jest też taka złota zasada dotycząca takich transakcji, że wcześniej pojazdy trzeba sprawdzić. Okazuje się, że samochód ze stanów również może być na miejscu skontrolowany przez jakiegoś doświadczonego mechanika. Tylko wtedy przecież mamy pewność, że jeszcze sobie naszym pięknym pojazdem pojeździmy.